Káldi Katalin (1971)

Dobások I., 2009

olaj, vászon
80x120 cm
Jelezve hátoldalon: Káldi Katalin
Kiállítva: Raiffeisen Galéria, 2010 (leporellón reporodukálva)
REPRODUKÁLVA: ZSIKLA MÓNIKA: KÁLDI KATALIN-SZABÁLY, NEON GALÉRIA-KISTEREM, 2016.

Kikiáltási ár: 500 000 Ft