Kamarás Béla

Autójavító, 1950-es évek

olaj, vászon
50x70 cm
jelezve hátoldalon: Kamarás Béla
hátoldalon a Műcsarnok kiállítási cédulái
Kikiáltási ár: 180 000 Ft