IX. ÁRVERÉS • FESTMÉNY, GRAFIKA • MŰVEK A XX. SZÁZADBÓL
Halász Károly (1946-2016)
Rész és egész
, 1980
tempera, tus papír
22x22cm
Jelezve jobbra lent: Halász
Kikiáltási ár:
180 000 Ft