I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
#44
#48
#45
Halász Károly (1946-2016)
Pszeudo video (1975)
szitanyomat
35x29 cm
jelezve jobbra lent: Halász
Kikiáltási ár:
70 000 Ft