IX. ÁRVERÉS • FESTMÉNY, GRAFIKA • MŰVEK A XX. SZÁZADBÓL
Schmal Károly (1942)
Cím nélkül 1-3.
, 1979
ezüst zselatin nagyítás, dokumbrom papír
27x27 cm / db
Jelezve jobbra lent: Schmal K.
Kikiáltási ár:
500 000 Ft