Klimó Károly (1936)

Bábszínpad, 1974

olaj, farost
60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Klimó 1974
1974 Kulturális Kapcsolatok Intézete, Budapest (katalógusban reprodukálva)
1975 III. Indiai Triennále, Új Delhi
1975 Teherán
1976 Szentendrei művészet, Magyar Nemzeti Galéria, Budapest (katalógusban reprodukálva)
1979 Stadt Galerie, Wels
1979 Koszta József Múzeum, Szentes
Reprodukálva:
Csapó György: Klimó Károly, Ország-Világ, 1975.VI.11.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft