#17
Klimó Károly (1936)

Fekete felhős este (Éjszaka), 1978

olaj, farostlemez
61x45 cm
Jelezve jobbra lent: Klimó
1979 Stadt Galerie, Wels, Ausztria
1979 Klimó Károly egyéni kiállítása, Koszta József Múzeum, Szentes

Kikiáltási ár: 480 000 Ft