Koncz András (1953)

500 év legyalogolva, 2000

olaj, vászon
80x47 cm
Jelezve hátoldalon: Koncz András
Kiállítva: Új művek és még..., Budapest Galéria, 2005-2006 (katalógusnan reprodukálva)
Kikiáltási ár: 320 000 Ft