I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
Koncz András (1953)
A Rózsa presszó terasza
, 1976
akril, szita, karton
42x58 cm
jelezve hátoldalon: Koncz András
Kikiáltási ár:
180 000 Ft