Kondor Béla (1931-1972)

Rakétakilövő állvány (Bomba), 1966

rézkarc (próbanyomat)
29x27 cm
Jelezve jobbra lent: Kondor

A mű kiállításokon való szerepelésével kapcsolatban további információ és bibliográfia: Kondor Béla (1931-1972), Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1984
Életmű katalógus szám: 66/11.
Kikiáltási ár: 260 000 Ft