IX. ÁRVERÉS • FESTMÉNY, GRAFIKA • MŰVEK A XX. SZÁZADBÓL
#17
Frey Krisztián (1929-1997)
20. MRZ 1973
, 1973
olaj, tus, tempera, ceruza, papír
40x30 cm
Jelezve jobbra fent: Christian Frey
Kikiáltási ár:
380 000 Ft