Frey Krisztián (1929-1997)

Principessa Liechtenstein (Alles Vergängliche Ist nur ein Gleichnis), 1972

olaj, papír
50x35 cm
Jelezve jobbra lent: Frey
Kikiáltási ár: 460 000 Ft