VI. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL
#29
feLugossy László (1947)
A másik arca is ott van
, 1993
olaj, papír
42x30 cm
Jelezve hátoldalon: feLL'93
Kikiáltási ár:
160 000 Ft