I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
Méhes László (1944-2022)
Egy ló
, 1967
színes ceruza, grafit, szén, papír
50x32 cm
jelezve balra lent: Méhes László 67
Kikiáltási ár:
280 000 Ft