III. Árverés • Művek a XX. század második feléből
#17
Méhes László (1944-2022)
Langyos víz
, 1979
ceruza, papír
21x30 cm
Jelezve jobbra lent: Méhes László
Kikiáltási ár:
360 000 Ft