VII. ÁRVERÉS • KOLLÁZS, FOTÓ, KONCEPT • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL
Szilágyi Lenke (1959)
Nyári este
, 1988
ezüst zselatin nagyítás
23x36 cm
Jelezve hátoldalon: Szilágyi Lenke
Kikiáltási ár:
150 000 Ft