IX. ÁRVERÉS • FESTMÉNY, GRAFIKA • MŰVEK A XX. SZÁZADBÓL
#12
Gyulai Líviusz (1937)
Leacock: Humoreszkek (Gertrud a nevelőnő)
, 1963
tus, papír
21x20 cm
Jelezve jobbra lent: Líviusz 1963.
Jobb oldalon lent ajánlás: Bikácsi Mesternek szeretettel
Kikiáltási ár:
70 000 Ft