XVI. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
#42
Korodi Luca (1975)
Senkiföldje
, 2018
olaj, vászon
42x65 cm
Jelezve hátoldalon: Korodi Luca
Kikiáltási ár:
360 000 Ft