#53
Korodi Luca (1975)

Senkiföldje 2.

olaj, vászon
65x75 cm
Jelezve hátoldalon: Korodi Luca
2018 Amikor a bábból kirágja magát a lény, Fészek Galéria, Budapest
Reprodukálva:
Seregi Tamás: A születő kép - Korodi Luca festészetéről, Artmagazin 2018/8
Korodi Luca: Képek 2017-2020, Pauker Collection, 2020
Kikiáltási ár: 360 000 Ft