XVI. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
Marosán Gyula (1915-2003)
Számember
, 1990 körül
letraset betű, papír
30x21 cm
jelezve lent középen: Marosán
Kikiáltási ár:
120 000 Ft