VI. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL
#1
Marosán Gyula (1915-2003)
Színház
, 1950 körül
olaj, lemezpapír
51x70 cm
Jelezve jobbra lent: Marosán
Kikiáltási ár:
220 000 Ft