Marosán Gyula (1915-2003)

Égitestek, 1961

olaj, karton
34x48 cm
Jelezve jobbra lent: Marosán 61.
Hátoldalon ajánlás: Gy. Tihamérnak barátsággal, szeretettel.
Korábban Gyarmathy Tihamér tulajdonában.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft