IX. ÁRVERÉS • FESTMÉNY, GRAFIKA • MŰVEK A XX. SZÁZADBÓL
#4
Medveczky Jenő (1902-1969)
Szentendrei házak
, 1950-es évek második fele
olaj, vászon
40x50 cm
Jelezve jobbra lent: Medveczky
Kikiáltási ár:
360 000 Ft