XVII. ÁRVERÉS (ONLINE) • MŰVEK A XX. ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
#35
Méhes László (1944-2022)
Csók rózsaszínű szemüveggel
, 1971
szitanyomat, vízfesték
50x60 cm
jelezve jobbra fent: Méhes László
Kikiáltási ár:
320 000 Ft