Méhes László (1944)

Elfelejtett színek egy elfelejtett palettán, 1981

akril, vászon
116x81 cm
Jelezve balra lent: Méhes
Kiállítva: M.L. Retrospektív kiállítása, Műcsarnok, Budapest, 1999
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft