Méhes Lóránt (1951)

Arckép (Károlyi Zsigmond), 1972

olaj, vászon
120x81 cm
Jelezve hátoldalon: Méhes Lóránt 1972
Kiállítva: Méhes Lóránt retrospektív kiállítása, Ernst Múzeum, Budapest, 2007
Kikiáltási ár: 950 000 Ft