#77
Méhes Lóránt (1951)

Mesék Csillának, 1987

akvarell, papír
29x54 cm
jelezve jobbra lent: Zuzu 87
Reprodukálva: Erotika és szexualitás a magyar kézőművésztben, szerk.: Andrási Gábor, FKML, 1999
Kikiáltási ár: 160 000 Ft