Méhes Lóránt (1951)

Krikszkraksz (1-2-3), 1988

olaj, farostlemez
40x50 cm / db (x3)
Jelezve jobbra lent mindegyiken: Zuzu 88
Kikiáltási ár: 900 000 Ft