I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
#57
#59
#58
Méhes Lóránt (1951)
Társaság Zuzuszemüvegben
, 1979
ezüst zselatin nagyítás
17x15, 5 cm
jelezve hátoldalon: Zuzu 1979
Kikiáltási ár:
100 000 Ft