Miháltz Pál (1899-1988)

Dézsma ház, 1974

olaj, tempera, farost
60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Mihátz Pál
Kiállítva: Műcsarnok, Budapest, 1976 (kat. 31.)
Miskolci Galéria, Miskolc, 1976 (kat. 31.)
Kikiáltási ár: 280 000 Ft