I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
#12
Urbásek Miloš (1932-1988)
Cím nélkül
, 1963
tus, papír
13x15 cm
jelezve jobbra lent: Miloš Urbásek
Kikiáltási ár:
60 000 Ft