#35
Nemere Réka (1969)

Pályalátvány, 2016

olaj, vászon
80x90cm
Jelezve hátoldalon: Nemere Réka
Kiállítva: Jóvoltából, Fészek Galéria, Budapest, 2017
Kikiáltási ár: 320 000 Ft