Orosz Gellért (1919-2002)

Cím nélkül, 1948

olaj, pasztell, papír
25x33 cm
Jelezve balra lent: O.G. 1945
Reprodukálva: Mezei Gábor: Orosz Gellért festészete, Budapest, 1999

Kikiáltási ár: 180 000 Ft