Pauer Gyula (1941-2012)

Vörös pszeudo hasáb II. , 1972-1998

olaj, vászon, karton
27,5x24,5x13 cm
jelezve lent: Pauer
kiállítva: Pertu No.4, Nyitrapart Kultúrközpont, Érsekújvár, 1971
A mű párdarabja (Vörös pszeudo kocka) a TNPU-gyűjtemény tulajdona, több helyen ki volt állítva.
Szjsz434
Kikiáltási ár: 380 000 Ft