IX. ÁRVERÉS • FESTMÉNY, GRAFIKA • MŰVEK A XX. SZÁZADBÓL
Földi Péter (1949)
Dombos táj
, 1970-es évek
pasztell, papír
43x61 cm
Jelezve jobbra középen: Földi
Kikiáltási ár:
550 000 Ft