IX. ÁRVERÉS • FESTMÉNY, GRAFIKA • MŰVEK A XX. SZÁZADBÓL
Földi Péter (1949)
Nyulak II.
, 1980-as évek közepe
színes ceruza, papír
50x52 cm
Jelezve jobbra középen: Földi
Kikiáltási ár:
280 000 Ft