XII. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
#1
Szántó Piroska (1913-1998)
Öreg fa
, 1955
vegyes technika karton
53x45 cm
jelezve jobbra lent: Szántó Piroska 955
Kikiáltási ár:
110 000 Ft