I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
Šwierkiewicz Róbert (1942-2019)
Önportré
, 1961
grafit, kréta, papír
23,5x17 cm
Jelezve hátoldalon: Šwierkiewicz Róbert
Kikiáltási ár:
80 000 Ft