I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
#27
#29
Šwierkiewicz Róbert (1942-2019)
A csend szubsztanciája
, 1979
szitanyomat velúr papíron
36x27 cm
Jelezve jobbra lent: Šwierkiewicz Róbert
Kikiáltási ár:
90 000 Ft