#48
Roskó Gábor (1958)

Nem mennék ilyen messzire, 2004

olaj, falemez
70x82 cm
Jelezve hátoldalon: RGGR 04
2004 Szent István Király Múzeum, Székesfehérvár (katalógusban reprodukálva)
2005 És Tárlat, Soroksár
2006 Mit festene ma Munkácsy?, Herman Ottó Múzeum, Miskolc
2007 K'Petrys Galéria, Budapest
2007 Magyar Intézet, Stuttgart
2008 Ráday Galéria, Budapest
2013 A történelem terhe, MODEM, Debrecen (katalógusban reprodukálva)
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft