Šwierkiewicz Róbert (1942)

E.E. Cummings verse No.31., 1982

olaj, festékfújás, papír
100x70 cm
Jelezve jobbra lent: SR '982 VII.8
Reprodukálva: Budapesti Műtermek, Editions Enrico Navarra, 1990 (Hajdu István szerk.)
Kiállítva: 1990 Budapesti műtermek, Magyar Nemzeti Galéria, Budapest
Kikiáltási ár: 320 000 Ft