IX. ÁRVERÉS • FESTMÉNY, GRAFIKA • MŰVEK A XX. SZÁZADBÓL
Kovács Tamás (1942-1999)
Szamuely Tibor útban Leninhez
, 1970-es évek
tus, papír
30x40 cm
Jelezve jobbra lent: Kovács Tamás
Kikiáltási ár:
160 000 Ft