IX. ÁRVERÉS • FESTMÉNY, GRAFIKA • MŰVEK A XX. SZÁZADBÓL
Csiky Tibor (1932-1989)
Változatok a "69 Lap"-ra
, 1973
filctoll, papír
42x30 cm
Jelezve jobbra lent: Csiky 73 júl.
Kiállítva: Csiky Tibor életmű kiállítása, Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1994
Kikiáltási ár:
180 000 Ft