XII. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
#17
Organikus rendszerek
, 1971
tempera, papír
62x43 cm
jelezve jobbra lent: Gyarmathy ‘971
Életmű katalógus szám: 71/10
Kikiáltási ár:
280 000 Ft