VI. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL
Amitől szép
, 1971
tempera, filctoll, papír
43x61 cm
Jelezve balra lent: Gyarmathy 970
Kikiáltási ár:
260 000 Ft