XVI. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
Írások - Hommage a Ország Lili
, 1964
olaj, papír
30x21 cm
Életmű szám: 64/48
Jelezve jobbra lent: Gyarmathy T. 964
Kikiáltási ár:
200 000 Ft