#27
Tolvaly Ernő (1947-2008)

Cím nélkül IV., 1989

olaj, homok, lakk, vászon
100x100 cm
Jelezve hátoldalon: Tolvaly Ernő
reprodukálva:
Tolvaly Ernő - Csodálatos rendszer, Ludwig Múzeum, Budapest, 2014
Kikiáltási ár: 950 000 Ft