XVI. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
#27
Tolvaly Ernő (1947-2008)
Cím nélkül IV.
, 1989
olaj, homok, lakk, vászon
100x100 cm
Jelezve hátoldalon: Tolvaly Ernő
reprodukálva:
Tolvaly Ernő - Csodálatos rendszer, Ludwig Múzeum, Budapest, 2014
Kikiáltási ár:
950 000 Ft