Tót Endre (1937)

Kollázs III., 1967

kollázs, olaj, karton
40x29 cm
Jelezve jobbra lent: Tót 67
Kiállítva: T.E. retrospektív kiállítása, Kiscelli Múzeum, Budapest, 1989
Korai munkák, Szt. István Király Múzeum, Székesfehérvár, 2003
A megfestett képtől a meg nem festett képig, Szombathelyi Képtár, Szombathely, 2004
Reprodukálva: Korai munkák, Szt. István Király Múzeum, Székesfehérvár, 2003
Kikiáltási ár: 950 000 Ft