I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
Tót Endre (1937)
Örülök, ha pecsételhetek (I am glad, if I can stamp)
, 1971 (1980)
papír pecsételve
30x21cm
jelezve középen: endre tót
29/100
Kikiáltási ár:
160 000 Ft