Ujházi Péter (1940)

Déli vidék, 1970

olaj, farost
60x80 cm
Jelezve balra középen: Ujházi 70
Reprodukálva: Nagy T. Katalin: Ujházi Péter Munkák I.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft